Ginekologia estetyczna fenomenem na polskim rynku medycznym?

Ostatnio bardzo modne stały się zabiegi z ginekologii estetycznej. Także w naszym kraju ich popularność znacznie zwiększyła się. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czemu tak wiele pań decyduje się na tego typu zabiegi.

Czemu ginekologia estetyczna jest taka popularna?

Wiedza Polek na temat medycyny estetycznej stale się zwiększa. W ostatnich latach odnotowano zwiększenie wykonanych zabiegów ginekologii estetycznej, a branża ta cieszy się coraz większą popularnością. Każda kobieta powinna dostać szansę na to, aby poczuć się piękną i pewną siebie. Zadbana kobieta kompleksowo dba o całe swoje ciało. Ginekologia estetyczna skierowana jest do kobiet w różnym wieku, niezależnie od występujących problemów. Głównym jej celem jest zwiększenie funkcjonalności narządów intymnych, jednak wzrost atrakcyjności również odgrywa decydującą rolę. W branży estetycznej pracują wyłącznie najlepsi specjaliście, którzy z empatią podchodzą do potrzeb kobiet. Do każdej klientki podchodzi się w sposób indywidualny. Przeprowadza się dokładny wywiad i jego analizę, a następnie szereg badań ginekologicznych. Wszystko po to, aby zabieg przeprowadzony był na najwyższym poziomie, oraz spełnił wszystkie oczekiwania klientek.

Rozwiązanie dla wszystkich matek

Ginekologia estetyczna to świetne rozwiązanie dla kobiet, które przeszły ciężki i destrukcyjny poród. W takim przypadku rekonstrukcja pochwy, czy warg sromowych, to jedyny sposób na pozbycie się wstydliwych kompleksów. Każda dzielna matka zasługuje na ten przywilej. Ginekologia estetyczna poprawia także życie seksualne, a co za tym idzie, zwiększa bliskość i wieź z partnerem. Usługi, jakie zalicza się do tego rodzaju medycyny to m.in. rekonstrukcja pochwy po porodzie, plastyka poporodowych uszkodzeń krocza (korekta blizn po nacięciu krocza), powiększanie i ujędrnianie warg sromowych większych za pomocą kwasu hialuronowego, powiększanie “punktu G” za pomocą kwasu hialuronowego, hymenocenteza (nacinanie/wycinanie błony dziewiczej), odtworzenie błony dziewiczej (hymenoplastyka), pomniejszenie warg sromowych mniejszych i większych, lifting pochwy, ujędrnienie (rewitalizacja) oraz wypełnienie warg sromowych przy użyciu kwasu hialuronowego lub własnego tłuszczu, usunięcie przyczyn występowania zjawiska nietrzymania moczu. Pełna oferta ginekologii estetycznej jest znacznie szersza i warto się z nią zapoznać.